II Pomarańczowy Bieg Marzeń

zdjecie do podglądu
Logo Fundacji Laboratorium Marzeń - biały balonik związany białą kokardką na pomarańczowym tle

14 września 2019 r. Fundacja Laboratorium Marzeń zaprasza na II Pomarańczowy Bieg Marzeń, które odbędzie się nad poznańskim jeziorem Rusałka.

 

Bieg adresowany jest do wszystkich poznaniaków, niezależnie od stopnia ich sprawności. Całkowity dochód z imprezy przeznaczony jest na spełnienie marzeń dzieci z niepełnosprawnościami. Jedna opłata startowa pokryje jeden trening dla niepełnosprawnego dziecka w Akademii Piłkarskiej Pełnosprytni.

Organizująca bieg Fundacja Laboratorium Marzeń została powołana do życia, po to by spełniać marzenia osób z niepełnosprawnościami. Sport jest jednym z elementów rehabilitacji, terapii, pokonywania ograniczeń, budowania poczucia własnej wartości i wiary w siebie. Organizator zapewnia, że każdy uczestnik wydarzenia znajdzie dystans dla siebie i każdy jest w stanie ukończyć bieg w swoim tempie. Trasy biegu mają dystans od 200 m do 10 km.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Komentarze

зарядка для детей малышей аудио зарядка для детей скачать зарядку для детей со словами http://starpromo.space/veselaya-zaryadka-dlya-detei.php зарядка для детей в садике зарядка для детей 3-4 лет видео зарядка для языка для детей

Dodaj komentarz