Poznańska premiera filmu Tarapaty 2

zdjecie do podglądu
Plakat promujący film Tarapaty 2

W najbliższą sobotę, 19 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Kinie Helios w Galerii Posnania odbędzie się poznańska premiera filmu „Tarapaty 2”.

 

Film wejdzie do kin 25 września. „Tarapaty 2” to rodzinny film przygodowy. Obraz opowiada o nastolatkach próbujących rozwiązać zagadkę kradzieży arcydzieła Claude’a Moneta “Plaża w Pourville” z Muzeum Narodowego w Poznaniu. Akcja filmu toczy się w Poznaniu i powiecie poznańskim - w Puszczykowie, w Wielkopolskim Parku Narodowym i w tajemniczym Muzeum Przyrody nad Jeziorem Góreckim. Film to kontynuacja największego hitu polskiego kina dziecięcego w XXI wieku. Występują w nim Zbigniew Zamachowski, Joanna Szczepkowska, Marta Malikowska, Sandra Korzeniak, Tomasz Ziętek, Jakub Janota-Bzowski, Pola Król i Mia Goti. Literackim odwzorowaniem filmu jest książka „Klątwa Lucyny czyli Tarapaty 2”.

Zarówno film jak i książka zapowiadają się ciekawie.

Do zobaczenia w sobotę w poznańskim kinie Helios!

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Redakcja realizuje zadnie Portal PION.PL - działalność na rzecz dostępności informacji dla osób z niepełnosprawnościami i rozwoju redakcji, finansowane ze środków otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030, Priorytet 3. Rozwój instytucjonalny lokalnych organizacji strażniczych i mediów obywatelskich. Edycja 2020.

Komentarze

Dodaj komentarz