Otwarcie „Pracowni Sztuki Amici”

zdjecie do podglądu
Plakat promujący uroczyste otwarcie Pracowni Sztuki Amici

9 października 2020 r. o godzinie 16:00 Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Rodzinom „Amici” zaprasza na uroczyste otwarcie „Pracowni Sztuki Amici”.

 

Przecięcia wstęgi dokona Prezydent Miast Poznania Pan Jacek Jaśkowiak. Podczas wydarzenia będzie można spotkać się z członkami poznańskiego oddziału Związku Literatów Polskich. Dla gości przygotowano również wystawę obrazów, plakatów, kronik teatralnych i pokaz filmowy. Na najmłodszych czekać będą takie atrakcje jak pokazy animacji i magii. Przygotowano także występy wokalne. Wszyscy uczestnicy spotkania będą mogli zagrać na d'jembe i wpisać się do Księgi Gości.

Wydarzenie odbędzie się w siedzibie „Pracowni Sztuki Amici” na poznańskim Osiedlu Lecha 73 a (wejście od strony balkonów).

Redakcja realizuje zadnie Portal PION.PL - działalność na rzecz dostępności informacji dla osób z niepełnosprawnościami i rozwoju redakcji, finansowane ze środków otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030, Priorytet 3. Rozwój instytucjonalny lokalnych organizacji strażniczych i mediów obywatelskich. Edycja 2020.

Komentarze

Dodaj komentarz