Danimatoring zapewni dzieciom niezapomniane ferie

zdjecie do podglądu
Na zdjęciu zimowy krajobraz - pośrodku bałwan w czapce i szaliku

Danimatoring, to wyjątkowe miejsce w Poznaniu, którego pracownicy zajmują się animacją oraz organizowaniem imprez dla dzieci.

Firma zaprasza na warsztaty „Zima z przygodą” podczas których pociechy na pewno nie będą się nudzić.

„W trakcie ferii zimowych, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-14:00 zapraszamy dzieci do udziału w warsztatach tematycznych pod hasłem „zima z przygodą”! Polecimy w kosmos, okrążymy Ziemię dookoła, zostaniemy piratami, będziemy eksperymentować, zaprzyjaźnimy się z Harrym Potterem i wyprodukujemy góry mydlanych baniek - każdy dzień będzie nową, ekscytującą przygodą!

Ponadto wtorki spędzimy w Fly Park Poznań na bardzo skocznej zabawie. Zapisy przyjmujemy na pojedyncze dni. Zapewniamy bezpieczne warunki zgodne z obowiązującym wymogami sanitarnymi” - informują organizatorzy na stronie internetowej.

Wiek dzieci, chcących uczestniczyć w warsztatach waha się od 6 do 10 lat. Cena biletów sięga 90 złotych, przedpłata rezerwacyjna wynosi 40 złotych.

Firma Danimatoring mieści się przy osiedlu Armii Krajowej 131a w Poznaniu.

Informacje i zapisy u organizatora:  tel. 509 802 817 / info@danimatoring.pl

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 - 2030.

Komentarze